Opis ogłoszenia

« Poprzednie

Kopalnia kamienia naturalnego hydrotechnicznego

Opis:

PPU Pawlik, polski producent, prezentuje unikalną propozycję kamienia murowego formak rzędowy z piaskowca polskiego. Nasza bogata oferta obejmuje kamień murowy doskonały zarówno do budownictwa jak i ogrodnictwa. Specjalizujemy się w produkcji kamienia murowego z polskiego żółtego piaskowca, wydobywanego własnoręcznie z naszej kopalni.

Nasz żółty kamień murowy , pochodzący z własnych kopalni, wyróżnia się niezwykłą trwałością i naturalnym pięknem. Produkujemy kamień murowy o formaku rzędowym o wymiarach 20x20x40 cm, łupany z co najmniej dwóch stron i cięty z pozostałych. Pakujemy go w standardowe palety, zazwyczaj zawierające 32-40 sztuk.

Zastosowanie naszego kamienia murowego w budownictwie obejmuje murki ogrodzeniowe, ścianki osłonowe czy murowanie ścian licowych domów. W ogrodnictwie to doskonały materiał do skalniaków, zabezpieczania skarp ziemnych i obkładania przyczółków mostowych.

Nasze realizacje prezentują wyłącznie kamień murowy z naszych naturalnych surowców, dzięki czemu możemy zapewnić najwyższą jakość. Jako polski producent gwarantujemy kamień murowy wyprodukowany z kamienia piaskowca wydobywanego tylko sposobami mechanicznymi.

Nie odpowiadamy za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia. Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, paragraf 1. Kodeksu Cywilnego.

Informacje o ogłoszeniodawcy:

Ogłoszenie dodane przez: kamień murowy
E-Mail: Kontakt z ogłoszeniodawcą

Szczegóły ogłoszenia

Numer ogłoszenia: 93
Dodane: 2024.05.10Reklama

Ogłoszenia tej kategorii Ogłoszenia tego użytkownika Kontakt z ogłoszeniodawcą Powiadom przyjaciela Drukuj
Szukaj


Regulamin - O nas - Reklama